Про компанію «Август» 

Наша компанія працює більше десяти років і пропонує тільки високоякісний товар за прийнятною ціною замовникам з України й близького зарубіжжя.
Під власною торговельною маркою "ORCA" ми випускаємо крупи в зручній розфасовці по 1 кг, тим самим підтримуючи українського виробника.

Склад і магазин компанії "Август" за усіма напрямками - продажу круп, горіхів, сухофруктів, а також автозапчастин і автохімії - знаходяться у центрі Києва, на Подолі, поруч із метро "Тараса Шевченка".
До нас зручно під’їхати з вулиць Межигірська та Набережно-Лугова й можна безкоштовно припаркуватися.

Оформлення документів до завантаження становить за нашими стандартами менше 15 хвилин. Для вас ми працюємо без обідньої перерви 5 днів на тиждень. За домовленістю доставка продуктів у межах Києва здійснюється нашим вантажним транспортом.
Гнучкі умови оплати замовлення дозволяють купувати у нас товар в розстрочку, або з відстрочкою платежу на домовлену кількість днів.

Ми маємо більше трьохсот позитивних відгуків від постійних клієнтів. Рекомендації декого з них ми розмістили на сайті «Август», а додаткові відгуки можемо надати за вашим проханням.

Виробникам, дилерам, дистриб’юторам та роздрібним сітям – нашим потенційним партнерам – пропонуємо заповнити спеціальну анкету та готові запропонувати оптимальні умови співробітництва.